Report z Orochi

9. dubna 2011 v 19:41 | Angel Shinigami |  The world around me
Ahojky,
Jelikož a protože jsme blog znovu rozjela včera tak tu nemohl být report už dříve. Byl zde koncert Orochi, ano po dlouhém čekání kdy prahu navštívila úžasná kapela Guild jsme se znovu dočkali. Docela mne mrzelo že se nato lidé docela vykašlali, mimopražské chápu ale co vy pražáci kde jste byli. Miru byl z toho docela nesvůj, ale jakmile otevřeli dveře a pustili nás dovnitř rázem nás to přešlo. I přes nízký počet který čekal nahoře se dole sešlo nakonec docela velké množství lidí. Během pauzy v proslovu Lorda jsme mu začali zpívat Happy Birthday, byl z toho docela naměko, myslím že v tu chvíli netušil co se to děje. Ale myslím že jej to potěšilo. Celkově koncert byl výtečný, užila jsme si jej a pobavila jsme se. Po koncertu byla autogramiáda a já získala od každého z nich podpis a navíc jsme chytla flašku Mitsuhida...Nemám nejlepší úlovky ale mě to k naprostému štěstí stačí.

Jen doufám že tu neskončíme jako slováci (nic proti mám vás vcelku ráda) kam po Guild už nejezdí. Když nebudeme projevovat ani malej zájem tak sem prostě nebudou jezdit.
(Omlouvám se za kvalitu ale nějá se mi vybil foták a nevím kde mám baterky, v té flašce byla jetě voda po něm ale nechci bay mi tu hnila tak jsme jí vypila asi 2 den po koncertu...přeci jeno mnechci tu shnilého bubeníka ve flaštičce)

Orochi ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama