Report z Miyaviho

9. dubna 2011 v 20:48 | Angel Shinigami |  The world around me
Ahojky,

Takže v pondělí 4.4 jsem byla v Německu, přesněji v Mnichově na koncertě Miyaviho. Jeli jsme 3.4 o půlnoci, cesta na autobusové nádraží na florenci byla úžasná, bylo nádherné teplo a mne to příjemně hřálo. Byla jsme plná vzrušení a očekávání. Setkala jsem se tam s Munamu a zároveň jsem se seznámila se spoustou nových lidí. Celkově jsem jela já, Munamu, Arisu, Janet, Monika (přezdívku jsme zapoměla TT_TT), Ayumu a Tassaia. Cesta byla vcelku ucházející, až na mé dlouhé nohy které se tam opravdu nevešli. Skoro všechny měli divné sousedy, já osobně měla super souseda.

Muž středního věku, strašně se bál aby mne nepřekážel, strašně rychle usnul vážně takhle rychle jsme usnout člověka ještě neviděla (a to jsme jich viděla hodně). Přijeli jsme v 5:00 hodin ráno asi tak, šli jsme se nasnídat do McDonaldu, bylo mi z něj děsně zle celý náš pobyt. Při snídani začalo hodně pršet, museli jsem tam zůstat docela dlouho. Mnichovské metro je opravdu zákeřné ale díky naší průvodkyni Munamu jsme se nikterak neztratili...vážně jí obdivuji. Jeli jsme na místo kde se konal koncert, bylo tam už 13 lidí a to bylo 11:00 hodin asi tak. Byla opravdu příšerná zima, už tam čekalo 13 dívek, jedna tam dokonce spala. Řekla bych že to byla docela blbost od ní přeci jenom to už nemá nic společného s tím..ano kdyby to byla lady GAGA tak si o umím představit ale tam skoro nikdo nebyl, ale budiž jí to přáno. Přes čekání jsme příšerně promrzli, zjistili že němci jsou naprostí hovada, že rosničky by měl člověk odstřelit. Dále jsme poznali KNÍRÁČE (nechtějte to pochopit vážně ne) a také minimálně já nechci půl roku slyšet o kávě. Já vím zatím to zní jako něco naprosto příšerného ale opravdu stálo to zato. Nejhorší na to mbylo že čas plynul hodně pomalu, nedokázali jsme se zabavit jak jsme byli promrzlé. Vážně jsme se už těšili na hotel a teplo, hlavně tedy na koncert. Ani mne nepřipadlo že vážně čekám na Miyaviho. Myslím že todle by jsme mohli už přeskočit. Když jsme se konečně nasoukali do koncertní haly a koupili si věci netrpěli jsem vyčkávali na začátek koncertu. NĚMCI NEUMÍ SKANDOVAT! Češi když skandují tak opakují hromadně například: Miyavi, Miyavi, Miyavi. Ale němci? To bylo ubohé jedna dívka zařvala Miyavi a po pár vteřinách další vůbec se nedokázali sjednotit. Bylo to smutné XD.


První co Miyavi provedl když přišel na pódium? Vyfotil si nás na iPod a odešel. WTF? Velmi mne to rozesmálo. Když potom přišel bylo to úžasné a nepopsatelné. Je to jako se sejít pomalu s americkým prezidentem. Několik let jsme jej viděla jen na videu a nedokázala jsme si pořádně představit jeho existenci a najednou předemnou stál z masa a kostí s tím svým úsměvem. Bylo to tak ohromující. A když začal hrát? Zastavilo se mi srdce, vážně měla jsme asi kolaps já nevím ale fakt jsme byla absolutně mimo.

Co mě ale štvalo byli VIP a němci. Kdykoli Miyavi mluvil tak jeden "idiot" mu do toho začal řvát, naprosto mimo téma. VIP byli fakt magoři oni prostě si tam stoupli a nijak extra nereagovali. Ale což jejich volba. Byla jsme spokojená s místy až na ty němce kolem a užívala si koncert. Měla jsme na krajíčku když mluvil o japonsku. Vážně mne to dostalo, drželi jsme minutu ticha. Během koncertu jsem ještě volala Raikouovi a Patrikovi neboť zbožňují Miyaviho ale nedostali se tam. Byli spokojení, upřímně? Nedivím se. Opravdu bylo úžasné dostat se po koncertu na pokoj, já se převlékla do pyžama a umřela. Doufám že jsem nechrápala nebo nějak jinak nerušila jejich spánek XDD. Druhý den jsme jeli do NEO TOKYO bylo to super: Koupila sem si náhrdelník a přívěšek na klíče a taky pocky. Chtěla jsem ještě něco ale myslím že bych to tam vykoupila brzo. Cestou na hlavní nádraží jsem si koupila dvoje legíny jedny latexové a druhé modré...jsou super!

(Jen pro představu todle je jejich metro...prostě Munamu má u mě megaobdiv)


(Úlovky z mnichova, není tam vidět ten náhrdelník TT_TT: Plakát, tričko, 5 placek s Miyavim-ne není to hodně, klíčenka, náhrdelník, pocky - ty už jsem snědla ale tam XD)
(Fotka se vzkazem pro Miyaviho)

Z čekání před koncertem jediná chvíle kdy bylo apson trošičku sluníčko.


Fotka z koncertu Jak vydíte VIP prostě stojí a čumí....
Miyavi a jeho noví image...on je prostě nejkrásnější ^^ a jelikož jej mám ted na profilové fotce tak mám nejkrásnější profilovku XDDDDDDDDd


Před obchodem NEO TOKYO jsme tak ráda že jsme tma byla zrovna s nimi.

Se spolužákama v parku, neskutečné vedro, vypadám tu jako zombie ale vážně nosím to tričko Miyavi a jsem na něj megahrdá!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ZdenekA ZdenekA | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:41 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na angelshinigami.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama